Alpakoland, opowieść o Kubie, Monte, Mikim i Blakim!

Co można robić w dni wolne? Można iść na spacer, poczytać książkę, spędzić czas ze znajomymi nad planszówkami albo pojechać do Alpakolandu! Alpakoland mieści się we wsi zwanej Klotyldzin niedaleko Margonina obok Jeziora Margonińskiego i w okolicy Chodzieży

Czytaj więcej...

Festiwal Dobrego Smaku w Łodzi. I nie tylko!

Można mieć oczekiwania w stosunku do Warszawy, Poznania, Krakowa albo Gdańska, ale do Łodzi nie można ich mieć. Lepiej przygotować się na nieprzewidywalne, ponieważ moim zdaniem to najlepsza opcja.

Czytaj więcej...

Elektrownia w Bełchatowie

Patrząc na tę elektrownię przy zachodzącym słońcu w Słoku miałam wrażenie, że czas i rzeczywistość uległy zmianie. Czyż nie jest to przerażające? Z drugiej strony industrialny krajobraz z najgorszych snów Philipa K. Dicka. Śmiać się czy płakać?

Czytaj więcej...

Arboretum w Kórniku pod Poznaniem

To jedno z tych miejsc, które są miłe na małą przerwę w trakcie podróży. Standardowo. Jednak przychodzi taki moment w roku, w którym należy udać się do arboretum i wąchać.

Czytaj więcej...

Weekend w Polsce – Warszawa

W Warszawie mieliśmy aż całe dwa dni, więc należało je jakoś spożytkować. I wiesz co? Stolica Polski nie jest taka zła, a na dodatek spodobała mi się!

Czytaj więcej...