Aplikacje na podróż

Pisaliśmy już post o przydatnych aplikacjach i stronach w podróży. Możecie go przeczytać tutaj ale od tego artykułu minęło trochę czasu. Świat poszedł do przodu, powstało trochę nowych rozwiązań, a część dopiero teraz poznaliśmy.

Czytaj więcej...

Prezentownik / 2019

Taki dziwny czas nastał w naszym życiu, wszyscy pędem biegają po marketach i wielkich molochach by znaleźć coś odpowiedniego dla swoich bliskich i znajomych. Niech ten wpis będzie inspiracją, ale nie tylko w grudniu, a zawsze o każdej porze dnia i nocy, gdy będziecie chcieli kogoś obdarować.

Czytaj więcej...

Słów kilka o salonikach

Tak szczerze mówiąc, to wygodnie się rozsiąść w kokoniku, z lampką prosecco w jednej ręce i książką w drugiej, przy dźwięku wodospadu. Wtedy jest naprawdę miło. Tym bardziej, jeżeli masz widok startujących samolotów tuż za szybą.

Czytaj więcej...

Klasa Business w linii lotniczej Lufthansa

Tak, nawet i Student w Podróży może lecieć klasą biznes w Lufthansie mimo tego, że pieniędzmi nie grzeszy. Zatem: jak wygląda klasa biznes w niemieckiej linii lotniczej?

Czytaj więcej...

Blind Booking

- Kochanie kupiłem bilety!
- Dokąd?!
- Nie wiem…

Czytaj więcej...

Moje ulubione aplikacje na podróż

Uważam, że warto korzystać z dobrodziejstw dzisiejszych czasów i poniżej przedstawiam swoje ulubione, które moim zdaniem są użyteczne.

Czytaj więcej...

Niezadowolony klient

No i stało się. Nasz lot został odwołany. Nie po raz pierwszy nasze plany uległy zmianie, ale po raz pierwszy dowiedzieliśmy się o tym tuż przed wylotem, przy bramkach. Za niedogodności, które nas spotkały dostaliśmy po 250 euro.

Czytaj więcej...

Ukryte skarby

Charakterystyczny zaduch, plaskanie sandałów o kamienną posadzkę, półmrok, a szczególnie grube mury wyciszające wszystkie dźwięki ulicy tworzą nostalgiczną atmosferę.

Czytaj więcej...

Co zabrać ze sobą w podróż?

Każdy ma swoją osobistą listę rzeczy do zabrania, a ta powyżej to moja ściąga, która już kilka razy dostarczyła mi komfortu psychicznego.

Czytaj więcej...